Hidarulika szakértő

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • Végzi a rendszerre vonatkozó egyensúlyi számításokat napi / órai szinten és ezen alapuló korrekciós javaslatokat tesz. Rendszeregyensúly megbomlás esetén számításokat végez az adott helyzetben kialakítható legoptimálisabb üzemmenet meghatározására.
  • Feladata a szállítórendszer kapacitásainak és a tényleges terhelési viszonyainak és üzemmeneteinek folyamatos figyelemmel kísérése, mely alapján számítja a rendszer mindenkori szabad kapacitását.
  • Előrejelzéseket készít a Rendszerirányító Központ számára a várható fogyasztási igények alapján a mindenkori szállítási feladat teljesítését költséghatékony módon biztosító hidraulikai üzemmenetek kialakításához (kompresszor fűtőgáz optimalizálás).
  • Végzi az FGSZ Zrt. napi operatív, naturális számítógépes adatgyűjtését és feldolgozását. (Az összevont kiadási pontok kezelése, napon belüli fogyasztási profilok meghatározása kiadási pontonként.)
  • A technológiában történő változások átvezetése a szimulációs rendszerbe.

 A munkavégzés helye: Siófok

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Olaj-és gázmérnöki MSc, vagy Energetikai mérnök MSc végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Komplex gondolkodásmód
  • Precíz, munkája iránt elkötelezett személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség.
  • B kategóriás jogosítvány/Gépjárművezetői gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Informatikai affinitás
  • Gázszállító rendszer ismerete, gázipari tapasztalat

 Kívánt jellemvonások:

  • Proaktív személyiség, széleskörű látásmód.
  • Rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség.
  • Precizitás, megbízhatóság és szabálykövető magatartás.
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő képesség.

  Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, regionális piacvezető munkahely.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.