Business Analyst

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • Üzleti igények felmérése, folyamatelemzési, valamint logikai tervezési feladatok elvégzése, informatikai megvalósíthatóság felmérése, elemzése, dokumentálása, fejlesztési költségek becslése.
  • Folyamatábrák, funkcionális specifikációk készítése, informatikai fejlesztések koordinálása.
  • Tesztesetek készítése, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása.
  • Új folyamatok bevezetése során felhasználók oktatása, oktatási anyagok készítése.
  • Kisebb fejlesztési feladatok önálló koordinálása, esetenként projektvezetői feladatok ellátása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.

A munkavégzés helye: Siófok

Foglalkoztatás jellege: határozatlan/határozott idejű foglalkoztatás.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági végzettség előnyt jelent).
  • Minimum 2 éves üzleti elemzői-, vagy ezzel egyenértékű üzlettámogatási tapasztalat.
  • Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat.
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Informatikai megoldások bevezetésének koordinálásában szerzett tapasztalat.
  • Projektvezetői tapasztalat, kiegészítő informatikai képzések/végzettség.
  • 4 vagy több év üzleti elemzői, vagy üzlettámogatási tapasztalat.
  • SAP alkalmazás releváns üzleti elemzői, vagy üzlettámogatási tapasztalat.
  • PHP alkalmazások területén szerzett üzemeltetési tapasztalat.
  • SharePoint témában, vagy robotikában szerzett tapasztalat.
  • Statisztikai elemzésben, adatbányászatban és gépi tanulásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • "B" kategóriás vezetői engedély.

Kívánt jellemvonások:

  • Informatikai affinitás, agilis szemlélet, célorientáltság.
  • Erős analitikus és elemzői készség, valamint fejlett kommunikációs készség.
  • Szükség esetén komplex feladatok önálló elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, regionális piacvezető munkahely.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.
  • Vállalaton belüli és kívüli fejlesztési programok.
  • Home-Office lehetőség