Emissziós Technológiai munkatárs

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

 Főbb feladatok:

  • A földgázszállító rendszer technológiai objektumain – eseti jelleggel egyéb gáz- és olajipari objektumokon - ellátja a földgáz szivárgások detektálását, koncentrációjának bemérését, valamint a metán emisszió meghatározását speciális műszerek, eszközök alkalmazásával.
  • A földgázszállító vezetékeken végzi a szivárgásgyanús helyek helyszíni ellenőrzését, közreműködik ezek behatárolásában.
  • A földgázszállító rendszer technológiai objektumain végzi a földgázt kibocsátó berendezések metán emissziójának mérését.
  • A szivárgások feltárását, behatárolását követően – meghatározott meghibásodás típusok esetén – elvégzi a saját hatáskörű hibaelhárítást.
  • Végzi a munkákat igazoló dokumentációk (fényképek, technológiai folyamatábrák és adatrögzítő táblázatok) vezetését, helyszíni azonosító jelek elhelyezését.
  • A feladat végrehajtását követően az anyagfelhasználásról az anyag leltári felelősének köteles elszámolni.

A munkavégzés helye: Vecsés, Közép-magyarországi Üzemeltetés működési területe

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Földgázszállítás vagy olaj- és gázipar területén szerzett tapasztalat.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi vizsga.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Szakmailag kiválóan felkészült, támogató csapat.