Erősáramú mérnök Kápolnásnyék

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • A földgázszállító rendszert kiszolgáló erősáramú berendezések, kisfeszültségű hálózatok, készülékek és berendezések, valamint középfeszültségű hálózatok, transzformátor állomások üzemeltetésével, karbantartásával, hibaelhárításával fejlesztésével kapcsolatos feladatok koordinálása, szükséges anyagok és szolgáltatások biztosítása.
  • Erősáramú villamos berendezések műszaki állapotának felügyelete, üzemeltetési tapasztalatok elemzése, értékelése.
  • Erősáramú berendezések villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatának szervezése, felügyelete, nyilvántartása, intézkedés a hibák és hiányosságok elhárítására.
  • Robbanásbiztos berendezések felülvizsgálatának és karbantartásának szervezése, felügyelete, nyilvántartása.
  • A vállalat belső nyilvántartási és karbantartási rendszereinek kezelése, adatbázisainak naprakész állapotban tartása.
  • Műszaki tartalmak összeállítása és véleményezése, kiviteli- és megvalósulási tervek véleményezése.
  • Karbantartási, hibaelhárítási utasítások, szabályzatok, technológiai utasítások kidolgozásában való részvétel.
  • Részvétel szakági „K+F” projektekben.
  • A földgázszállító rendszer üzemeltetését biztosító szakági éves fenntartási és fejlesztési költségtervek összeállításában való aktív részvétel.
  • Javaslatok, észrevételek megtétele EBK jellegű kérdésekben.

A munkavégzés helye: Kápolnásnyék és a Nyugat-Magyarországi Földgázszállító Régió hatásterülete

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) műszaki végzettség (okleveles villamosmérnök).
  • Alapfokú angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (Microsoft Office, SAP, AutoCAD)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Robbanásbiztos berendezés kezelője és/vagy vezetője szakképesítés.
  • Érintésvédelmi-, Erősáramú-, Villámvédelmi berendezések szabványossági felülvizsgálója szakképesítések.
  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Bányahatósági és/vagy tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.