Kompresszor villamos, vagy műszer-és irányítástechnikai mérnök

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • A földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a kompresszorállomások rendelkezésre állásának, folyamatos üzemmenetének biztosításával.
  • Karbantartási, fejlesztési feladatok tervezése, erőforrások meghatározása, a végrehajtás felügyelete.
  • Közreműködés a hibaelhárítási tevékenységekben, meghibásodás elemzések, gépállapot értékelések készítése, javaslattétel üzemeltetési, karbantartási technológiák, módszerek módosítására, fejlesztésére. A megfelelő gyakorlat megszerzése után – meghatározott rend szerint – munkaidőn túli készenlét biztosítása külön díjazás ellenében.
  • Részvétel a villamos-műszeres karbantartói csoport operatív feladatainak tervezésében, végrehajtásában, eseti közreműködés az építési tevékenység helyszíni irányításában a Kompresszor mérnökség területéhez tartozó kompresszorállomások tekintetében.

A munkavégzés helye: Hajdúszoboszló - Nemesbikk, Kompresszor mérnökséghez tartozó kompresszorállomások (eseti)

Hajdúszoboszló, vagy környékére történő áttelepülés esetén lakhatási támogatást biztosítunk!

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnöki, vagy ipari automatizálási végzettség.
  • Alapfokú műszaki angol nyelvtudás.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.
  • Magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Középfeszültségű villamos rendszerek, PLC ismeretek.
  • Rockwell Automation szoftver és Allen-Bradley hardver elemek ismerete
  • Gázturbina és centrifugál kompresszor üzemeltetési és karbantartási gyakorlat.
  • CAD tervező rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete, és/vagy SAP felhasználói szintű ismerete.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely, hosszú távú karrier.