Korrózióvédelmi mérnök

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • Magas színvonalon biztosítja a területileg illetékességi körébe tartozó földgázszállító vezetékek és tartozékaik külső korrózió elleni védelmét.
  • Figyelemmel kíséri a katódvédelmi berendezések, korrózióvédelmi szigetelések és festések műszaki állapotát, kezdeményezi a rendellenes műszaki állapotok felszámolását.
  • Elvégzi a földgázszállító vezetékek és tartozékaik katódvédelmi rendszerének éves minősítő méréseit, valamint vezeti a kapcsolódó nyilvántartásokat, elkészíti az értékelési jegyzőkönyveket.
  • Végzi a katódvédelmi rendszerek fenntartásának, hibaelhárításának, rekonstrukciójának műszaki ellenőrzését, koordinálja a katódvédelmi kivitelezők munkáját.
  • Kapcsolatot tart az illetékességi körébe tartozó katódvédelmi rendszer működésével érintett létesítmények tulajdonosaival és azok katódvédelmi rendszerének üzemeltetőivel.
  • Részt vesz a katódvédelmi, korrózióvédelmi egyeztetéseken, helyszíni bejárásokon, hatósági és vállalati ellenőrzéseken, koordinációs értekezleteken, továbbképzéseken.
  • A korrózióvédelmi feladatok teljesítése.

A munkavégzés helye: Kecskemét vagy  Vecsés vagy Hajdúszoboszló vagy Kiskundorozsma

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) műszaki iskolai végzettség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Katódvédelmi, korrózióvédelmi rendszerek ismerete.
  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Gyakorlati tapasztalat az adott területen.

Kívánt jellemvonások:

  • Csapatjátékos, nyitott szemlélet.
  • Proaktív személyiség.
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Hosszútávú, biztos álláslehetőség.
  • Magas színvonalú informatikai környezet/iPhone telefon.
  • Home office lehetőség.