Technológus mérnök (Miskolc)

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • A Kelet-magyarországi Földgázszállító technológiai rendszer üzemeltetésének szabályozása, a rendszeren végzett technológiai műveletek tervezése, végzése és ellenőrzése, operatív irányítása.
  • Közreműködés a folyamatos üzemvitelhez szükséges karbantarási tervek elkészítésében.
  • A gázipari objektumok üzemeltetéséhez, üzemviteli műveletek lebonyolításához szükséges dokumentumok, utasítások  készítése.
  • Elemzi a gázszállító rendszer működését, javaslatokat tesz az üzemeltetés korszerűsítésére, részt vesz a műszaki fejlesztési projektekben.

A munkavégzés helye: Miskolc, Kelet-magyarországi Földgázszállító működési területe

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Olaj-és gázmérnök végzettség.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
    • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Iparági szakmai tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Kívánt jellemvonások:

  • Problémamegoldó képesség.
  • Együttműködésre való készség, csapatmunka.
  • Precíz munkavégzés, szabályok betartása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (Cafetéria).
  • Hosszútávú, biztos álláslehetőség.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.
  • Magas színvonalú informatikai környezet/iPhone telefon.
  • Home office lehetőség.
  • Egészségbiztosítás.